Team

Het team van de Blokwhere staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Vincent Tol

Directeur info@blokwhere.nl

Pascalle Baarslag

Leerkracht groep 1/2A pascallebaarslag@blokwhere.nl

Linda Kras-Tol

Leerkracht groep 1/2A tol2@blokwhere.nl

Rosanne Snoek

Leerkracht groep 1/2B rosannesnoek@blokwhere.nl

Eline Veerman-van Pooij

Leerkracht groep 1/2C elinevanpooy@blokwhere.nl

Angela Zwarthoed

Leerkracht groep 1/2C angelazwarthoed@blokwhere.nl

Gerda Veerman-Tuip

Leerkracht groep 3 tuip@blokwhere.nl

John Molenaar

Leerkracht groep 4 molenaar@blokwhere.nl

Petra Kras

Leerkracht groep 5 en Interne begeleider kras@blokwhere.nl

Tiny Muhren

Leerkracht groep 5 muhren@blokwhere.nl

Jack de Boer

Leerkracht groep 6 deboer@blokwhere.nl

Kayleigh Molenaar

Leerkracht groep 7 kmolenaar@blokwhere.nl

Rianne Veerman

Leerkracht groep 8 rianneveerman@blokwhere.nl

Aline Steur

Leerkracht groep 8 alinesteur@blokwhere.nl

Anne Tol

RT en vervanging annetol@blokwhere.nl

Annie Tol-Veerman

Interieur verzorgster

Angela Zwarthoed-Tol

Interieur verzorgster

Claudia Snoek-Koning

Interieur verzorgster