Team

Het team van de Blokwhere staat klaar om onze leerlingen op een passende manier uit te dagen om het beste uit zichzelf te halen. Maak kennis met onze teamleden:

 


Vincent Tol

Vincent Tol

Directeur info@blokwhere.nl
Pascalle Baarslag

Pascalle Baarslag

Leerkracht groep 1/2A pascallebaarslag@blokwhere.nl
Linda Kras-Tol

Linda Kras-Tol

Leerkracht groep 1/2A tol2@blokwhere.nl
Rosanne Snoek

Rosanne Snoek

Leerkracht groep 1/2B rosannesnoek@blokwhere.nl
Eline van Pooij

Eline van Pooij

Leerkracht groep 1/2C elinevanpooy@blokwhere.nl
Angela Zwarthoed

Angela Zwarthoed

Leerkracht groep 1/2C angelazwarthoed@blokwhere.nl
Gerda Veerman-Tuip

Gerda Veerman-Tuip

Leerkracht groep 3 tuip@blokwhere.nl
John Molenaar

John Molenaar

Leerkracht groep 4 molenaar@blokwhere.nl
Petra Kras

Petra Kras

Leerkracht groep 5 en Interne begeleider kras@blokwhere.nl
Tiny Muhren

Tiny Muhren

Leerkracht groep 5 muhren@blokwhere.nl
Jack de Boer

Jack de Boer

Leerkracht groep 6 deboer@blokwhere.nl
Kayleigh Molenaar

Kayleigh Molenaar

Leerkracht groep 7 kmolenaar@blokwhere.nl
Rianne Veerman

Rianne Veerman

Leerkracht groep 8 rianneveerman@blokwhere.nl
Aline Steur

Aline Steur

Leerkracht groep 8 alinesteur@blokwhere.nl
Anne Tol

Anne Tol

RT en vervanging annetol@blokwhere.nl
Frances Veerman

Frances Veerman

Ondersteuning onderbouw fveerman@spring-plank.nl
Alyssa Veerman-Bond

Alyssa Veerman-Bond

Ondersteuning / invalster alyssa@blokwhere.nl